Дивіться у 4 серії серіалу "Таємниці"


 • Am Vor 12 Tage

  Канал УкраинаКанал Украина

  Dauer: 0:34

  Дивіться 11 січня на каналі "Україна".
  Головні герої картини Катя Грищук і Микола Фон Бюсоф познайомилися ще в дитинстві, коли сім'я Миколи приїхала до Станова, де з батьком жила Катя. Хлопчик і дівчинка швидко потоваришували і закохалися одне в одного, однак страшна трагедія на довгі роки розлучила їх: за дивних обставин зник батько Каті, а матір Миколи вбили. Батько Миколи опинився за ґратами за обвинуваченням у вбивстві дружини. Хлопчика забрала до себе бабуся, а рідні дядько та тітка відправили Катю до дитбудинку.
  Вже дорослий Микола, який став слідчим, повертається до Станова, щоб розкрити вбивство матері та знайти справжнього злочинця. Катя у той же час повертається на батьківщину. Вони зустрічаються знов і закохуються одне в одного. Але між героями виникає нова прірва, і цього разу це не відстань, а таємниця...і не одна! Розслідування Миколи триває та приводить до низки несподіваних відкриттів.

  тайны  сериал  канал украина  сериал тайны  премьера  сериал тайны на канале украина  тайны 2019  сериалы 2019  новые сериалы  украинские сериалы  сериал тайны 2019  мелодрама тайны  мелодрама  

Дарія Гоголева
Дарія Гоголева

А сколько серий будет?

Vor 12 Tage
Андрій Смолій
Андрій Смолій

Дарія Гоголева 95

Vor 12 Tage

Nächstes Video